Technologie Airless

Co je vysokotlaká technologie AIRLESS?

Vysokotlaké zařízení jsou dalším vývojovým stupněm k aplikaci nátěrových hmot. Vysokotlaké nanášení spočívá v dopravě materiálu pod vysokým tlakem více než 100bar. do rozprašovací trysky. Trysky jsou vyráběny v poměrně široké škále a tak je tato technologie vhodná jak k aplikaci klasických nátěrových hmot, tak i k aplikaci olejových barev a laků.

S touto technologii lze nanášet laky, emaily, lazury, interiérové i exteriérové nátěrové hmoty lze s nimi také impregnovat dřevo proti houbám a dřevokazným škůdcům barva se dostane hluboko do dřeva, čímž dokonale zabrání napadení škůdci.

Zvláště je tato technologie vhodná na malování nových či rekonstruovaných objektů větší metráže - vzhledem k výkonu je daleko rychlejší, efektivnější a proto nám dovoluje provádět profesionální práci v krátkých termínech za nižší ceny.

Staňte se i Vy našimi spokojenými klienty a žijte barevněji!

Partneři


Působení firmy

- Praha

- Střední Čechy

- Zakázky v jiných regionech řešíme individuálně

Adresa

A-ZMAL
Antonín Huntier
Za rybníkem 2
252 16, Nučice
IČO:65465903
Telefon:777 651 291
E-mail: antonin.huntier@seznam.cz
VYHRAZUJEME SI PRÁVO NA OBSAH WEBU Podle zákona č. 121/2000 si vyhrazujeme právo zákazu publikování obsahu webu, designu, informací, grafiky a jiných materiálů obsažených na tomto webu. Povinností každého uživatele tohoto webu je řídit se níže vysvětlenými pravidly. COOKIES Cookies jsou používány na tomto webu, pokud s jejich použitím nesouhlasíte, neprodleně web opusťte. PROVOZOVATEL WEBU Provozovatelem webu je Antonín Huntier. Veškeré požadavky týkající se webu je třeba směřovat na tuto osobu.


Webdesign Dra-Go Copyright © 2007 - 2020
Akce | Úvod | Reference | Kontakty | Fotogalerie |